Organigrama esportiu

                      

CORDINADOR GENERAL:               JOAQUIN SIMARRO

 


                            EQUIPS FEDERATS


AMATEUR                                         TERCERA CATALANA                                  GRUP  11

1ER ENTRENADOR                        FRANCISCO LLERENA

2N  ENTRENADOR                         JOSUE PEREZ

DELEGAT                                            ALBERT LLERENA


JUVENIL                                            SEGONA DIVISIO                                          GRUP  16

1ER ENTRENADOR                        TONI MORALEDA

2N  ENTRENADOR                         CARLES VALLS

3ER  ENTRENADOR                      ALBERT CLAVERO


CADET                                                SEGONA DIVISIO                                          GRUP  15

1ER ENTRENADOR                       XAVIER COMAMALA

2N ENTRENADOR                         MARC AGRAZ

3ER ENTRENADOR                      DAVID MONSELL


INFANTIL “A”                               PRIMERA DIVISIO                                          GRUP  1  

1ER ENTRENADOR                      TONI BERRAQUERO

2N  ENTRENADOR                       GIAMPIERRE CORDOVA

DELEGADO                                      MARCEL PEREÑA


INFANTIL ” B”                                 SEGONA DIVISIO                                          GRUP  14

1ER ENTRENADOR                       FRANCISCO RUIZ

2N  ENTRENADOR                       AKRAM ALREFAE

DELEGADO                                       NICO CUELLAR


ALEVI “A”                                         SEGONA DIVISIO                                           GRUP   17

1ER ENTRENADOR                      XAVI CUSTODIO

2N  ENTRENADOR                       PABLO PEREZ


ALEVI “B”                                          TERCERA DIVISIO                                          GRUP   11

1ER ENTRENADOR                        ALBERT CLAVERO

2N ENTRENADOR                           JAUME VIOLA

3ER ENTRENADOR                        CARLOS GIMENO


BENJAMI “A”                                   SEGONA DIVISIO                                       GRUP   8

1ER ENTRENADOR                        JESUS CARDENAS

2N  ENTRENADOR                         CRISTINA BONET


BENJAMI “B”                                   TERCERA DIVISIO                                       GRUP   1

1ER ENTRENADOR                         PABLO BARRAZA

2N  ENTRENADOR                          JORDI FEIXAS


PREBENJAMI “A”                          CAMPEONAT FCF                                         GRUP  19

1ER ENTRENADOR                        JORGE LARRAMONA

2N ENTRENADOR                          AYRTON MANTILLA


                               EQUIPS ESCOLARS


ALEVI “C”                                         CONSELL ESPORTIU ESCOLAR                                         

1ER ENTRENADOR                        JAVIER AGUDO

2N ENTRENADOR                          MONTASSER EL LEOUAQ


BENJAMI “C”                                    CONSELL ESPORTIU ESCOLAR                                         

1ER ENTRENADOR                        JAVIER AGUDO

2N ENTRENADOR                          MONTASSER EL LEOUAQ


PREBENJAMI “B”                          CONSELL ESPORTIU ESCOLAR                                          

1ER ENTRENADOR                         DANI POSER

2N ENTRENADOR                           DAVID MONSELL

3ER ENTRENADOR                        FAHAD TEHAMI


                                        ESCOLA


ESCOLA                                               TORNEJOS ESCOLARS

1ER ENTRENADOR                         DANI POSER

2N ENTRENADOR                           DAVID MONSELL

3ER ENTRENADOR                        FAHAD TEHAMI


ENTRENADOR DE PORTERS DEL CLUB:                     XAVIER COMAMALA 

PREPARADOR FISICO DEL CLUB:                                    CARLES VALLS